• rehberimrize@gmail.com
  • 0464 251 52 53

Yapı Kredi Bankası Rize şubesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
530 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yapı Kredi Bankası Rize şubesi
  • ADRES: Yeniköy Mah. Tevfik İleri Cad. No: 4
  • TELEFON: 0 (464) 213 0087
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tarihçe

Türkiye finans sektörünün iki güçlü ve köklü kurumu olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçbank A.Ş.’nin güçlerini, tecrübelerini ve kaynaklarını bir araya getirerek daha iyisini sunmak için yarattığı birliktelikle yeni oluşumunu 2006 yılında tamamlayan Yapı Kredi, bugün her iki kurumun tarihini ve ortak değerlerini içeren bir finans devi haline gelmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yatırımcı İlişkileri

Yapı Kredi’nin yatırımcıları için sağlanmış kurumsal bilgilerine ve raporlarına bu bölümden erişilebilir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kültür ve Sanat

“Bizim gibi büyük kuruluşların iki görevi vardır. Biri, kendi iştigal konuları ile ilgili görevleri, ikincisi ise, topluma karşı olan görevleridir. Biz kültür ve sanatı seçtik. O yüzden biz, kültür ve sanat bankasıyız.”

Kazım Taşkent

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Yapı Kredi, eğitim, çevre, kültür ve sanat projeleri başta olmak üzere topluma fayda sağlayacak Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerine maddi ve gönüllü insan kaynağı desteği vererek, içinde yaşadığı toplumun sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ulaşmasında üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek için çalışmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İnsan Kaynakları

Yapı Kredi’nin sektördeki öncü yeri ve deneyimine, Koç Holding’in tecrübesi ve UniCredit’in uluslararası kültürünün eklenmesiyle şekillenen Yapı Kredi Ailesi, değişime ve gelişime açık, dinamik ve sosyal sorumluluklarının bilincinde çalışanlarıyla Türkiye’nin her noktasına sınırsız hizmet anlayışını taşıyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.