• rehberimrize@gmail.com
  • 0464 251 52 53

Tapu Eksperi Gayrimenkul Değerleme

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
449 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Engin Yalçın
  • ADRES: Atatürk Cd. 53020 Rize Merkez/Rize
  • TELEFON: 0 (850) 885 2097
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Türkiye çapında çalışan gayrimenkul değerleme şirketi Tapu Eksperi, tarihimizde milli mücadele, milli birlik ve bağımsızlık hareketinin temellerinin atıldığı Erzurum şehrinde gayrimenkul değerleme (emlak ekspertiz) hizmeti vermektedir. Lisanslı değerleme uzmanlarına doğrudan ulaşmalarını ve online olarak hizmet almalarını sağlayan teknoloji tabanlı bir platformdur.
Misyon
Tapu Eksperi; gayrimenkul değerleme hizmetlerini, farklı ihtiyaçlara uygun hale getirir, internet üzerinden kolayca sunar ve herkes için erişilebilir kılar. Böylelikle Tapu Eksperi, tarafların gayrimenkulle ilgili bilgi sahibi olarak bilinçli şekilde karar vermelerini sağlamayı, gayrimenkul sektöründe şeffaflık ve güveni tesis etmeyi, gayrimenkulden doğan uyuşmazlıkları azaltmayı amaçlar.
Vizyon
Gayrimenkul alım-satım işlemleri başta olmak üzere tüm tapu işlemlerinde akla gelen tek güvenilir hizmet sağlayıcı olmak.
Deneyimli Ekip
Tapu Eksperi; alanında on yıldan fazla deneyimli iki lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı, gayrimenkul hukukunda deneyimli bir avukat ve teknoloji işletmelerinde deneyimli bir işletmeci tarafından kurulmuştur. Bugün Tapu Eksperi, hızla artan çalışan sayısı ve Türkiye’nin hemen her ilindeki anlaşmalı eksperleriyle dinamik ve çalışkan büyük bir ailedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.