• rehberimrize@gmail.com
  • 0464 251 52 53
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
354 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Rize Göz Merkezi
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0 (464) 217 5800
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sürekli gelişen, yenilikçi, lider göz sağlığı merkeziyiz!

Rize ili merkezinde 2007 yılından itibaren “Özel Rize Göz Merkezi” adı altında faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Kliniğimiz bünyesinde üç tam zamanlı uzman göz hekimi ve bir anestezi ve reanimasyon uzmanı kısmi zamanlı olarak çalışmaktadır. Kliniğimiz göz hastalıkları alanında medikal ve cerrahi tedavileri hastalarımıza en iyi şekilde sunmaktadır.
Alanında uzman hekimlerimizle özelikle oküloplasti, kornea, göz tansiyonu(glokom), katarakt ve şaşılık cerrahisi alanında başarılı ameliyatlar yapılmaktadır. Ayrıca çocukluk çağı refraktif göz hastalıkları ve diğer çocukluk çağı göz hastalıklarının tedavisi titizlikle yapılmaktadır.
Kliniğimizde; glokom, diabetik retinopati, maküla hastalıkları ve diğer retinal vasküler hastalıklardaki retina görüntüleme ve analizinde OCT (Optical Coherence Tomography) teknolojisi kullanılmaktadır. Ayrıca, retina ve koroid hastalıklarının tanısında FFA (Fundus Fluorescein Angiography) tekniği kullanılmaktadır. Glokom, hipofiz hastalıkları, inme, beyin tümörleri ve diğer nörolojik hastalıkların tanısında kullanılan görme alanı testleri, otomatik perimetri ( Bilgisayarlı Görme Alanı ) kullanılarak yapılmaktadır.
Merkezimizin konumu itibari ile ulaşımı kolaydır. Güleryüzlü ve iyi eğitimli medikal personelimiz sayesinde değerli hastalarımıza yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.