• rehberimrize@gmail.com
  • 0464 251 52 53
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
363 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Orkide Çiçekçilik Rize
  • ADRES: Atatürk Caddesi Merkez PTT Yanı No : 318 / A Rize / Merkez
  • TELEFON: 0 (464) 213 3313
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Orkide Çiçekçilik , 2002 yılında Rize’de kurulmuştur… “Hızlı ve Güvenli Çiçekçilik” sloganı ile yola çıkarak, çiçekçilik sektöründe kendi markasını oluşturan Orkide Çiçekçilik, her geçen gün yükselen çizgisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Orkide Çiçekçilik, faaliyetlerine güven, hız ve kalite konularına odaklanarak devam etmekte, teknolojik gelişmeleri her zaman çok yakından takip etmektedir.

Firmamız, rizeorkidecicekcilik.com sanal mağazasını kurarak, Perakende olarak yürüttüğü profesyonel çiçekçilik hizmetini sanal ortama taşımıştır…

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin, çiçekçilik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya Standartlarında sağlayarak,
%100 müşteri memnuniyeti sağlamak vizyonumuzun gereğidir.
MİSYONUMUZ
“Daima yenilik” ve Kalite Politikamız ile sektöre yön ve değer katan önemli bir marka olmak misyonumuzun en önemli unsurudur.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Kullandığımız malzemeden, teslimat anına kadar her aşamada kullanmakta olduğumuz her ürün ve teknik donanımın en kalitelisini özenle seçmekte, üretimini yaptığımız ürünlerin gönderildiği yerde siz değerli müşterilerimizi temsil ettiğini vurgulayarak, her zaman mükemmel ürünler üretmekyeyiz. Kalite politikamızın bize verdiği güvenle %100 Müşteri Memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.