• rehberimrize@gmail.com
  • 0464 251 52 53

Durak Lokantası

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,163 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Durak Lokantası
  • ADRES: Cumhuriyet Cad Rize
  • TELEFON: (0464) 217 46 95
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00

FİRMA HAKKINDA

1984 ten itaberen hizmet vermektedir 33 yıllık engin tecrubesiyle rize halkına hitap etmektedir. Bünyesinde 30 personeli ile hergeçen gun kendisini yenileyerek kapasitesini aynı anda 200 kişiye hizmet verebilecek seviyeye yükseltmiştir.
Kurulusunda döner kebap ve sulu yemek uzerine olan müessesemiz günümüzde bunların yanında karadeniz pide çeşitleri, kebap çeşitleri, yöresel kuru fasulyesi, lahana sarması ve muşhur çoban kavurması ilave ederek mevcut menüsünü zenginleştirmiştir …

İlk kurulduğunda çok küçük bir şirket olan lokantamız, saygınlığını ve itibarlığını kaybetmeden çok hızlı bir şekilde gelişmiştir ve çok tanınan bir firma konumu haline gelmiştir. Bu günlere gelmemizde yanımızda çalışan elemanlar olmak üzere herkesin büyük emeği vardır.

Firmamızın güvenilir ve saygın olması, her zaman hoşgörülü ve cana yakın olması sayesinde herkes tarafından bilinen ve sevilen bir hale geldik.

Biz lokantamız olarak sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet için söz verdik ve bu sözümüzden de hiç caymaya niyetimiz yok..

Zevkli bir yemek yemeği sadece iş saatlerine sıkıştırmak istemeyenler için Durak Lokantası yeni dekorasyonu ve özenle hazırlanmış mutfağıyla size yemek kültürü için dinamik bir alternatif seçenekler sunuyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.